Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 24.01.2017, 20:45
Pero napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem kwestii kierowcy. Czy takiego będą wynajmować do jazdy czy też zatrudnią na etacie lub ? A to oznacza że koniec z polityką cięć kadrowych
Jeśli chodzi o kierowcę to polecam się. Uprawnienia zdobędą w lutym /marcu
Odpowiedz cytując