Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
76274
24.01.2017, 20:15
opolan
napisał(a):
Jeden z Chile a drugi Wenezuelczyk ?
Też mi się tak wydaje, Wenezuleczyk to ten Cristhian?
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-