Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76257
Stary 24.01.2017, 17:46
Pewnie nie trafi do nas bo mamy nagranego kogoś innego, kogoś kto mieści się wyżej na naszej liście transferowej.
Pewnie ten skrzydłowy o którym wspominał ZWE.

Od początku czułem, że Olek jest tylko opcją rezerwową.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 24.01.2017 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując