|
Pewnie nie trafi do nas bo mamy nagranego kogoś innego, kogoś kto mieści się wyżej na naszej liście transferowej.
Pewnie ten skrzydłowy o którym wspominał ZWE.
Od początku czułem, że Olek jest tylko opcją rezerwową.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 24.01.2017 o godz. 17:49.
|