|
Senior Member
Offline
|
|
wazka napisał(a): 
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...892,1,727.html
Do zespołu Wisły przejdzie za to piłkarz Akademii Piłkarskiej Legii, Kacper Ostrowski. Piłkarz, który 3. marca skończy 17 lat, rozpoczął dzisiaj treningi z drużyną juniorów Białej Gwiazdy. Ostrowski to wychowanek Tarnovii
|
Offtopowo - niezłe combo 
|
|