brylant17 napisał(a):

|
Myślę że nie, zagraniczni piłkarze mają inne podejście niż nasze gwiazdki
|
Mieli kiedyś. Teraz to się zmieniło u większości (młodzi piłkarze). Bez wysiłku i pracy nie ma kariery. To tytan pracy jak Lewandowski jest wzorem a nie "leniwy cwaniak" który obija się na treningach.
Czasy się zmieniają.
btw
A inna kwestia to imprezować lubią wszyscy piłkarze bez względu na narodowość
