http://www.przegladsportowy.pl/pilka...683,1,727.html
,,Jedną z poznanych osób był trener Dan Petrescu, dobrze znany w Wiśle. Przerażała pana ciężkie treningi u niego?
Ivan Gonzalez: Nie, były niesamowite. Myślę, że to najlepszy trener, z którym pracowałem. Miał bardzo jasną ideę, a jego drużyny grały bardzo dobry futbol. Był osobą, która do mnie trafiała. Pracowaliśmy razem krótki czas, a bardzo dużo mnie nauczył. Wszystko miał przemyślane, wymierzone. Jasno przekazywał komunikaty. Praca z nim była ekscytująca i żałuję, że trwała tak krótko."