|
A skończy się na tym, że Niezatapialny wróci do pionu sportowego.
Nie rozumiem tego. Jeżeli coś wiem o naszym celu transferowym a podanie jej mogłoby zaszkodzić w negocjacjach to nie piszę nic. A tak mamy klasyczne wiem, ale nie powiem. Wiadome było, że skończy się na wysypie milionów informatorów co tylko wprowadzi zamieszanie. Albo podaje konkretną informację albo milczę. Taka powinna być zasada.
|