Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11693
Stary 24.01.2017, 00:40
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Szkoda wracać do tego. Pamiętam jak rewanż oglądałem w polskim barze w Chicago gdzie jak właściciel się dowiedział o meczu to zbierał 20 dolców od głowy ...

Najbardziej prócz sędziego winię oczywiście Dodę elektrodę, tzn łysiejącego Radka M. no i po części Zeińczuka za 2-3 super okazje z jego strony + można dopisać też lekko Frankowskiego bo jego gra wyglądała jakby przeszedł obok meczu...

No ale jak widziałem gola Penksy i babole Majdana to pomyślałem, że chyba Radek głęboko maczał paluchy w tym syfie.... Bo co można myśleć po takich interwencjach Skumulowany pechozol?
Co za pi*******e .....
Odpowiedz cytując