Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11692
Stary 24.01.2017, 00:26
leszekm napisał(a):Wyświetl post
MARCIN BASZCZYŃSKI: WYGLĄDALIŚMY JAK DICAPRIO PO WALCE Z NIEDŹWIEDZIEM
http://www.przegladsportowy.pl/magaz....html?pozycja=
Szkoda wracać do tego. Pamiętam jak rewanż oglądałem w polskim barze w Chicago gdzie jak właściciel się dowiedział o meczu to zbierał 20 dolców od głowy ...

Najbardziej prócz sędziego winię oczywiście Dodę elektrodę, tzn łysiejącego Radka M. no i po części Zeińczuka za 2-3 super okazje z jego strony + można dopisać też lekko Frankowskiego bo jego gra wyglądała jakby przeszedł obok meczu...

No ale jak widziałem gola Penksy i babole Majdana to pomyślałem, że chyba Radek głęboko maczał paluchy w tym syfie.... Bo co można myśleć po takich interwencjach Skumulowany pechozol?

Odpowiedz cytując