Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76238
Stary 23.01.2017, 22:19
Pero napisał(a):Wyświetl post
Wyrób sobie kontakty, poznaj ludzi to będziesz wiedział. Jaki interes jest w podawaniu personaliów jak trwają rozmowy?
Może to zadziałać tylko na niekorzyść Wisły. Nikt z nas nie jest pismakiem z PS, Weszło czy jeszcze innego który chce sobie narobić popularności poprzez podanie kto to jest.
Ale skoro nie można podać nazwiska to po co podować , że jest taki ktoś? Żeby sie wszycy jarali nie?
Odpowiedz cytując