Pero napisał(a):

Wyrób sobie kontakty, poznaj ludzi to będziesz wiedział. Jaki interes jest w podawaniu personaliów jak trwają rozmowy?
Może to zadziałać tylko na niekorzyść Wisły. Nikt z nas nie jest pismakiem z PS, Weszło czy jeszcze innego który chce sobie narobić popularności poprzez podanie kto to jest.
|
Ale skoro nie można podać nazwiska to po co podować , że jest taki ktoś? Żeby sie wszycy jarali nie?