No tam sporo drzew jest generalnie, robiłem tam pomiary ostatnio bo jak wspominałem wyżej ,coś będzie doklejane od zachodniej strony hotelu.
Jakby ktoś mądrze to rozplanował, ogarnął ten syfiaty parking między hotelem a halą, to tam by drugi stadion się zmieścił.
BTW to może się zgłoszę do TSW, że im geodezję za pół ceny zrobię jak będą potrzebować coś pod boisko, zawsze będą parę stów do przodu
A patrz krzaq ile miejsca jest koło tych samochodów różnokolorowych i w stronę Chodowieckiego...i schowany za stadionem na tym zdjęciu budynek gdzie akredytacje dają, który nadaje się tylko do rozbiórki.
Ale tak czy siak szkoda tych terenów starego basenu, piękne działki na boiska treningowe...