Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21515
Stary 23.01.2017, 19:27
Tzn ja nie jestem pewien czy chodzi właśnie o to drzewo, ale domyślam się że tak. W AP twierdzą że mają już zgodę i nic nie stoi na przeszkodzie by postawić boisko.
Wybaczcie za duże zdjęcie ale widać na nim wyraźnie owe drzewo (po prawej str)

W sumie jest jeszcze trochę miejsca za starą halą Wisły, na upartego można tam wcisnąć coś na kształt orlika.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 23.01.2017 o godz. 19:36.
Odpowiedz cytując