Tzn ja nie jestem pewien czy chodzi właśnie o to drzewo, ale domyślam się że tak. W AP twierdzą że mają już zgodę i nic nie stoi na przeszkodzie by postawić boisko.
Wybaczcie za duże zdjęcie ale widać na nim wyraźnie owe drzewo (po prawej str)

W sumie jest jeszcze trochę miejsca za starą halą Wisły, na upartego można tam wcisnąć coś na kształt orlika.