Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21513
Stary 23.01.2017, 19:13
Cytat:
Do kolegów z góry , tam gdzie na środku rośnie drzewo to nie jest nasze, to ma Filipiak chyba w jakiejś umowie z miastem i w tym roku ruszą tam z budową jakiegoś centrum sportu i rekreacji.

Tak, tak to nie o to drzewo chodzi. AP ma na myśli chyba to które rośnie przy starej hali i blokuje możliwość budowy boiska. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.


Szkoda, że tereny przy cichym kąciku nie są nasz, można byłoby na nich zbudować spokojnie 2 pełnowymiarowe boiska dla AP.
Odpowiedz cytując