I to wszystko jeszcze z uśmiechem na twarzy i pełną powagą - do momentu aż padło pytanie czy to samo ma się tyczyć parlamentarzystów i senatorów - "a to nie, to inna kwestia"

. Niefart, że akurat dzisiaj Ucho Prezesa poświęcone właśnie panu Mateuszowi
Nie idioci - za idiotów to oni mają nas wszystkich.
Przydałby się, zdecydowanie tylko w jakieś niezapowiedzianej formie - inaczej bez sensu.