Cytat:
Przeczytałem sobie cały w/w materiał z konferencji AP i serce mi się kraje na myśl, gdzie byśmy teraz byli w kwestii wychowanków, gdyby za czasów TF, kiedy była odpowiednia kasa, wykonali taki ruch....
Kolejny plus dla zarządu (a jest ich coraz więcej, mimo moich wcześniejszych obaw )...
|
Wtedy to nawet nie kasa a co innego było największym atutem, byliśmy absolutnym hegemonem w kraju, laliśmy wszystkich i Wisła to była największa marka piłkarska, każdy dzieciak marzył o tym, żeby w przyszłości założyć koszulkę z Białą Gwiazdą (tfu, z logo SSA)
