Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21508
Stary 23.01.2017, 14:40
Cytat:
Przeczytałem sobie cały w/w materiał z konferencji AP i serce mi się kraje na myśl, gdzie byśmy teraz byli w kwestii wychowanków, gdyby za czasów TF, kiedy była odpowiednia kasa, wykonali taki ruch....
Kolejny plus dla zarządu (a jest ich coraz więcej, mimo moich wcześniejszych obaw )...
Wtedy to nawet nie kasa a co innego było największym atutem, byliśmy absolutnym hegemonem w kraju, laliśmy wszystkich i Wisła to była największa marka piłkarska, każdy dzieciak marzył o tym, żeby w przyszłości założyć koszulkę z Białą Gwiazdą (tfu, z logo SSA)
Odpowiedz cytując