|
Testy, testy jak slysze to słowo to na pewno znowu nie wypalą. Jak juz ZWE pisze, że Wisła podpisze kontrakt z zagranicznym pomocnikiem którego do tej pory media nie łączyły z naszym klubem to powinien to byc ciekawy zawodnik bo tylko takich od razu bierzemy, bez zbednych "testow".
|