^^ Zawsze jak czytam te wywiady z ludźmi z tamtej Wisły to mam te mecze przed oczami. Wtedy widać było gołym okiem że to drużyna nie tylko na boisku, nie na instagramie, fejsie czy innych syfach ale jest przyjaźń poza boiskiem.
Z ciekawostek wywiad z Żurawiem. Osiedlił się w Zakopanem:
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...olem-strzelcow