Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11690
Stary 22.01.2017, 21:58
^^ Zawsze jak czytam te wywiady z ludźmi z tamtej Wisły to mam te mecze przed oczami. Wtedy widać było gołym okiem że to drużyna nie tylko na boisku, nie na instagramie, fejsie czy innych syfach ale jest przyjaźń poza boiskiem.

Z ciekawostek wywiad z Żurawiem. Osiedlił się w Zakopanem:
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...olem-strzelcow
Odpowiedz cytując