Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76214
Stary 22.01.2017, 20:39
Dziennikarstwo sportowe w Polsce to jest poziom Rowu Mariańskiego czy pozniej zera,dna, jakiegokolwiek szacunku.Serio ,brzydze sie polskimi "dziennikarzami" bo zwykłe hieny i buce.I tyle w temacie.
Czesto niemaja pojecia jak szkodzą ludzią o ktorych piszą.a zwykle jeszcze tych ludzi mieszają z błotem,by sie "lepiej sprzedało".ja nie mam do nich zadnego szacunku.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując