Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1405
Stary 22.01.2017, 15:29
Przelecz ocalonych. Rewelacyjna, prawdziwa historia. Rewelacyjnie pokazane sceny walk z Okinawy. Reszta srednia - ckliwa muzyka, slabo aktorsko, zabraklo moim zdaniem "tego czegos". Dla mnie za kolorowo. W ostatrcznym rozrachunku 7/10 czyli dobry ale tylko dzieki scenom bitewnym.

Sully. Ciekawie ujete wydarzenie, o ktorym, zdawaloby sie, nie da sie zrobic ciekawego filmu fabularnego. A jednak. 6/10 czyli niezly.

Boss. Super temat. Aktorsko spoko. Dobrze sie oglada ale to glownie zasluga samej historii opisanej w filmie. 6/10
Odpowiedz cytując