|
Z drugiej strony zwróćcie uwagę, że dotychczasowe transfery (za wyjątkiem Stilica) w mediach nie przewijały się praktycznie w ogóle. O słomce dowiedzieliśmy się na finiszu, o Arsenicu żadne media nie podały.
Ivan Gonzalez wysypał się na ostatniej prostej.
Musicie o tym pamiętać. Może przyjść ktoś zupełnie inny, oby jeszcze lepszy niż owi Hiszpanie, choć Iban byłby ciekawą opcją.
|