Prezydentowa napisał(a):

|
Nesta - ja myślę, że to zwykła zasłona dymna. Wiadomo, kto stoi za wislaportal, więc mogli wypuścić takiego newsa, żeby nie zrobiło się za dużo szumu wokół tych nazwisk.
|
Też o tym pomyślałem. Opcji mogło być kilka: może to były tylko luźne zapytania ze strony Wisły, a zrobiło się z tego za dużo szumu, zupełnie niewspółmiernie do realnego zainteresowania. Może Wisła ich chce, a rozgłos powoduje, że zaczynają interesować się też inne kluby..
Inna sprawa, że jak któryś z tych transferów dojdzie do skutku to WP postawią w średnim świetle
