Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76209
Stary 22.01.2017, 12:04
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Nesta - ja myślę, że to zwykła zasłona dymna. Wiadomo, kto stoi za wislaportal, więc mogli wypuścić takiego newsa, żeby nie zrobiło się za dużo szumu wokół tych nazwisk.
Też o tym pomyślałem. Opcji mogło być kilka: może to były tylko luźne zapytania ze strony Wisły, a zrobiło się z tego za dużo szumu, zupełnie niewspółmiernie do realnego zainteresowania. Może Wisła ich chce, a rozgłos powoduje, że zaczynają interesować się też inne kluby..

Inna sprawa, że jak któryś z tych transferów dojdzie do skutku to WP postawią w średnim świetle
Odpowiedz cytując