Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76205
Stary 21.01.2017, 22:30
Dokładnie, więc tutaj musiał być jakiś kontakt ze strony Wisły. Po nim płakać nie będę, Ibana szkoda, bo wydawał się być ciekawą opcją. Nic, skoro nic nie wiemy trzeba spokojnie czekać.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując