Wręcz przeciwnie - generalnie guzik mnie interesuje czy ktoś jest pedałem czy nie jest. Osobiście samo wyobrażenie mnie obrzydza - ale jeśli ktoś tak woli, to uj mi do tego, niech się ruchają, robią związki itd. Jedynie co do adopcji jest stanowczo na nie.
Debil, nie debil, 3/4 historii zmyślona, w reszcie trochę prawdy było. Barwny facet jednak kompletnie nie wierzę, że jest tak niezależny jak mówi
