|
Czyli Kiko jest "kontrolowany".
Z drugiej strony zarząd mu kasuje zawodników bo sam widzi ze to jacys amatorzy czy studenci a Kiko ich chce?
Komus to jednak zbyt dobrej oceny nie wystawia.Obawiam sie troche tego trenera,mimo wsyztsko.I to nawet nie na zasadzie lubieć czy nie,bo Tadka Pawłowskiego tez wszyscy lubili,a to wlasnie przez niego i ten bład z jego zatrudnieniem ,zapłacilismy brakiem awansu do pierwszzej ósemki w tamtym sezonie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.01.2017 o godz. 21:11.
|