Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35943
Stary 21.01.2017, 19:23
dla mnie tez jest kompletnie neutralny

bardziej chodzi mi o to, ze chociażby przy podsluchowej nikt by na niego zlego slowa nie powiedzial, natomiast kiedy jezdzi po PiS to juz jest oszolomem, nie wiadomo skad