Dla mnie był neutralny, oczywiście ucieszyłem się jak ujawnił akta afery podsłuchowej, ale znałem go wcześniej jak zaczynał karierę w necie od filmików jebią*** i wyśmiewających Policję, także bardziej mnie rozśmieszał
Jak dobrze pamiętam to jego pierwszy filmik, od którego zaczęła się sława i poklask w Internecie

Oryginał miał na swoim koncie, ale skasował...