Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76199
Stary 21.01.2017, 16:39
Bardzo fajny tekst na jednej ze stron na temat Ibana Salvadora:
http://transfery.info/96978,nonkonfo...h-ibn-salvador

Na tym właśnie polega rzetelne dziennikarstwo, wkład czasowy, praca w napisany tekst, wyszukanie informacji. Oczywiście łatwiej jest kogoś zwyzywać i się pośmiać bo po cholerę szperać godzinami w internecie skoro populistycznymi hasłami można sobie licznik kliknięć nakręcić. "Mam wikipedia widzę 3 liga na pewno jest ogórem" Oczywiście wielu z Was nawet nie przeczyta bo za długie. Dlatego odpalcie sobie transfermarkt lub futbol menadżera i wszystko będzie jasne.

Dla tych którym się chce, tutaj link do skrótu 3 ligi hiszpańskiej:
https://www.youtube.com/watch?v=sNEWf10-rBI

Co się rzuca w oczy, chłopaki grają tam na ekstraklasowej murawie, niektóre akcje naprawdę na dużym tempie, do tego super technika piłkarzy. Dla przypomnienia nie porównujemy ich do premier leaque tylko do ekstraklasy, tak tej same ekstraklasy, która dostawała w....... od klubów, o których istnieniu nawet wiele z nas nie miała pojęcia. To śmiała teoria ale moim zdaniem drużyny z 3 ligi hiszpańskie walczyłyby tu o puchary.
Ostatnio edytowane przez wester : 21.01.2017 o godz. 16:45.
Odpowiedz cytując