Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76194
Stary 21.01.2017, 11:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze Hiszpani sa grani na prawdę a tematu Lechistów nie było

coraz ciekawiej wyglada ten nasz tupolew. Ciekawe ile przeleci jak sie runda zacznie. Mam nadzieje ze pan trener Hiszpan z IV ligi nie wyskoczy z dupy z pomysłem wdrożenia nowej taktyki ,która w naszej lidze sie kompletnie nie sprawdzi. Bo tak z reguły maja trenerzy ktorzy chcą coś udowdodnic, i nawet jakby był magikiem , to jak nie dostanie czasu to chuja zbuduje.
Ale ktory Hiszpan rzeczywiscie do nas trafi - tego nie wiemy. Ten Iban wyglada naprawde niezle i czj,e ze bylby hitem
Odpowiedz cytując