szprotson napisał(a):

Tyle ze Hiszpani sa grani na prawdę a tematu Lechistów nie było 
coraz ciekawiej wyglada ten nasz tupolew. Ciekawe ile przeleci jak sie runda zacznie. Mam nadzieje ze pan trener Hiszpan z IV ligi nie wyskoczy z dupy z pomysłem wdrożenia nowej taktyki ,która w naszej lidze sie kompletnie nie sprawdzi. Bo tak z reguły maja trenerzy ktorzy chcą coś udowdodnic, i nawet jakby był magikiem , to jak nie dostanie czasu to chuja zbuduje.
|
Ale ktory Hiszpan rzeczywiscie do nas trafi - tego nie wiemy. Ten Iban wyglada naprawde niezle i czj,e ze bylby hitem