Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76193
Stary 21.01.2017, 11:10
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Bo Panowie panikujecie jak baby.

2 czy 3 dni temu rozmawialismy o Chrapku czy Stolarskim, a teraz gadamy o jakichs Hiszpanach.

Na spokojnie porozmawiamy o transferach dokonanych, bo te spekulacje sa bezsensowne.
Tyle ze Hiszpani sa grani na prawdę a tematu Lechistów nie było

coraz ciekawiej wyglada ten nasz tupolew. Ciekawe ile przeleci jak sie runda zacznie. Mam nadzieje ze pan trener Hiszpan z IV ligi nie wyskoczy z dupy z pomysłem wdrożenia nowej taktyki ,która w naszej lidze sie kompletnie nie sprawdzi. Bo tak z reguły maja trenerzy ktorzy chcą coś udowdodnic, i nawet jakby był magikiem , to jak nie dostanie czasu to chuja zbuduje.
Wiorex : gdzie tego hiszpana widziales itd ? po czym wnosisz ze jakis jelen z 235 ligi regionalnej w ESP rozjedzie tutaj lige.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 21.01.2017 o godz. 11:42.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując