WioReXXX napisał(a):

Bo Panowie panikujecie jak baby.
2 czy 3 dni temu rozmawialismy o Chrapku czy Stolarskim, a teraz gadamy o jakichs Hiszpanach.
Na spokojnie porozmawiamy o transferach dokonanych, bo te spekulacje sa bezsensowne.
|
Tyle ze Hiszpani sa grani na prawdę a tematu Lechistów nie było
coraz ciekawiej wyglada ten nasz tupolew. Ciekawe ile przeleci jak sie runda zacznie. Mam nadzieje ze pan trener Hiszpan z IV ligi nie wyskoczy z dupy z pomysłem wdrożenia nowej taktyki ,która w naszej lidze sie kompletnie nie sprawdzi. Bo tak z reguły maja trenerzy ktorzy chcą coś udowdodnic, i nawet jakby był magikiem , to jak nie dostanie czasu to chuja zbuduje.
Wiorex : gdzie tego hiszpana widziales itd ? po czym wnosisz ze jakis jelen z 235 ligi regionalnej w ESP rozjedzie tutaj lige.