|
Tylko Wisła
Offline
|
|
Janek-PB napisał(a): 
|
Nie rozumiem tych, którzy próbują na siłę bronić ruchów władz. Poza sprowadzenie Stilica, który niesie za sobą jakąś nutkę niepewności mimo wszystko (ale bardzo niewielką) reszta ruchów, a nawet czystych spekulacji to po prostu kabaret ! Same "przymiarki" transferowe jakie padają w mediach nas ośmieszają ! Wyróżniający się prawy obrońca z 1 ligi woli zostać ligę niżej bo widzi co tu jest grane ...
|
TWSD Award 
|
|