Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76188
Stary 21.01.2017, 10:14
Janek-PB napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tych, którzy próbują na siłę bronić ruchów władz. Poza sprowadzenie Stilica, który niesie za sobą jakąś nutkę niepewności mimo wszystko (ale bardzo niewielką) reszta ruchów, a nawet czystych spekulacji to po prostu kabaret ! Same "przymiarki" transferowe jakie padają w mediach nas ośmieszają ! Wyróżniający się prawy obrońca z 1 ligi woli zostać ligę niżej bo widzi co tu jest grane ...
TWSD Award
Odpowiedz cytując