Janek-PB napisał(a):

|
Nie rozumiem tych, którzy próbują na siłę bronić ruchów władz. Poza sprowadzenie Stilica, który niesie za sobą jakąś nutkę niepewności mimo wszystko (ale bardzo niewielką) reszta ruchów, a nawet czystych spekulacji to po prostu kabaret ! Same "przymiarki" transferowe jakie padają w mediach nas ośmieszają ! Wyróżniający się prawy obrońca z 1 ligi woli zostać ligę niżej bo widzi co tu jest grane ...
|
on to nawet widzi jakie pierdoły piszesz
i dlatego postanowił zostać w gieksie
kurna... litości weź chłopcze pomyśl zanim cokolwiek napiszesz...