Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76187
Stary 21.01.2017, 10:10
Janek-PB napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tych, którzy próbują na siłę bronić ruchów władz. Poza sprowadzenie Stilica, który niesie za sobą jakąś nutkę niepewności mimo wszystko (ale bardzo niewielką) reszta ruchów, a nawet czystych spekulacji to po prostu kabaret ! Same "przymiarki" transferowe jakie padają w mediach nas ośmieszają ! Wyróżniający się prawy obrońca z 1 ligi woli zostać ligę niżej bo widzi co tu jest grane ...
on to nawet widzi jakie pierdoły piszesz
i dlatego postanowił zostać w gieksie

kurna... litości weź chłopcze pomyśl zanim cokolwiek napiszesz...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując