Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76180
Stary 20.01.2017, 19:34
Nie krytykuję raczej decyzji władz zbyt często, ale nie psujmy sobie dobrej opinii (po transferach Semira, Ivana i Słomki) jakimś przeciętniakiem z Bytowa.
Odpowiedz cytując