|
Nowe władze mocno chcą stawiać na Akademię Piłkarską.
Do 2019 roku na terenach TS-u ma powstać, nowe, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.
AP chce pozyskać 2 nowych trenerów (techniki indywidualnej i napastników).
Celem jest generowanie 2 profesjonalnych zawodników w roczniku.
Władze chcą reaktywować drużynę rezerw.
Wychowankowie i 6-7 bardzo dobrych zawodników z zewnątrz i będziemy mocni. Taki model kupuję.
|