Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 20.01.2017, 19:30
Nowe władze mocno chcą stawiać na Akademię Piłkarską.

Do 2019 roku na terenach TS-u ma powstać, nowe, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.
AP chce pozyskać 2 nowych trenerów (techniki indywidualnej i napastników).
Celem jest generowanie 2 profesjonalnych zawodników w roczniku.
Władze chcą reaktywować drużynę rezerw.

Wychowankowie i 6-7 bardzo dobrych zawodników z zewnątrz i będziemy mocni. Taki model kupuję.
Odpowiedz cytując