nie wyrokujmy za wczasu. jednak część Waszych obaw jest uzasadniona. lepiej młodych ściągać niż gości, którzy w Bytovii czy gdzieś tam sobie słabo radzą. zobaczymy po 2-3 meczach jak to wygląda i wtedy juz możemy zacząć wydawać oceny i sądy. oby jednak były to pozytywne stopnie i opinie

pozdro!