Lukasz napisał(a):

Wydawalo mnie się ze kolega uważa nie ma znaczenia czy byl legalnie czy nie, bo 'wszyscy' 'pastowani' sa tacy sami, niezaleznie od tego co maja w polskich papierach. Dlatego sie zdziwilem
|
Jestem przeciwny napływowi, zwłaszcza niekontrolowanemu jakichkolwiek nacji - ale jak już dostał papiery to trudno - tylko mieć nadzieję że nie wydają paszportów masowo. ....