|
Powiem tak jesli to mlodziak ok bo technicznie w swoim wieku przynajmnie teoretycznie powinien gorowac nad rowiesnikami z PL. M
Jesli to ktos pod trzydziestke ale gral w 2/3 lidze(Gral = slowo klucz) ma doswiadczenie ok.
Ale jesli to "turysta" ktoremu nie poszlo ani u siebie ani gdzie indziej a nawet w nizszych ligach w Polsce to takiego wala i omijac szerokim lukiem. Bo jedyne co ma to narodowosc.
|