|
Ja sie wstrzymam z oceną zawodników z 2/3 ligi hiszpańskiej. Nikt nie wie dokładnie jaki tam jest poziom. Równie dobrze to może być jak u nas doł Ekstraklasy czy 1 liga. I wyróżniający się tam to może być jak wyróżniający się np. w Ruchu czyli ktoś kim Wisłą też by się interesowała.
Natomiast nie ma zgody u mnie na takie akcje jak z tym Mortadesem. 27 lat, chłop nie łapie się do I ligowej drużyny, w meczu wypada bardzo słabo, a oni debatują...
|