Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 20.01.2017, 15:53
Help!

Chciałem sobie zagrać w klasyka DSJ 2 odpalam przez dosboxa,ale to cholerstwo się tnie co jest nie tak ? Czy to wina,że mam Windows 64 bitowy ?


edit:


odpaliłem i gra działa normalnie wystarczyło w ustawieniach dosboxa pozmieniać i gra
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 20.01.2017 o godz. 16:05.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując