|
Tez mnie zaczyna sytuacja niepokoic. Mam wrazenie, ze paleczke przy transferach przejmuje Kiko.
Rozumiem sytuacje gdyby byl to doswiadczony trener z nazwiskiem i szukal zawodnikow pod swoj styl prowadzenia zespolu ale to jest przede wszystkim no name, po drugie glowna wykkladnia staje sie hiszpan/lub ubiegle trenowany zawodnik.
Jesli dostal za duzo luzu w decyzjach i sie nie sprawdzi, on zniknie szybko a my zostaniemy ze szrotem, ktorego i teraz mamy sporo. A szrotowi tez trzeba placic.
|