|
Za czasów TFK nie było autokaru bo wszystkie wyjady były przez Kraktel, który należał do Cupiała co albo nie powodowało kosztów albo i tak wszystko zostawało w rodzinie...
Po co wtedy mieliby kupować autokar. Nie chce bronić zarządów za czasów TFK ale akurat zarzut o brak autokaru w tamtych czasach zupełnie bezsensowyny
|