Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1259
Stary 20.01.2017, 15:47
Za czasów TFK nie było autokaru bo wszystkie wyjady były przez Kraktel, który należał do Cupiała co albo nie powodowało kosztów albo i tak wszystko zostawało w rodzinie...

Po co wtedy mieliby kupować autokar. Nie chce bronić zarządów za czasów TFK ale akurat zarzut o brak autokaru w tamtych czasach zupełnie bezsensowyny
Odpowiedz cytując