Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11864
Stary 20.01.2017, 15:42
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
OK, a teraz sklejmy wątki. Skoro Wisłą zamarzyła o autobusie za 1.5M, ma nagranego sponsora, to może... jest nim producent takich autek? Irizar jeśli sie nie myle?
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio, to akurat wygląda jak bujda na resorach.
Pozdrawiam!
https://twitter.com/knuram/status/822180338638213121
Odpowiedz cytując