|
Senior Member
Offline
|
|
amauri1990 napisał(a): 
OK, a teraz sklejmy wątki. Skoro Wisłą zamarzyła o autobusie za 1.5M, ma nagranego sponsora, to może... jest nim producent takich autek? Irizar jeśli sie nie myle?
|
wolfy napisał(a): 
|
Serio, to akurat wygląda jak bujda na resorach.
|
Pozdrawiam!
https://twitter.com/knuram/status/822180338638213121
|
|