Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76166
Stary 20.01.2017, 14:50
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Popovic i Mojta niech jak najszybciej odejdą. Tego Monterde odesłać, ogór jak nie wiem... Koleś się w rezerwach Bytovii nie łapał, a oni go do nas na testy? Chyba tylko dlatego, że Hiszpan. Czemu Stilić nie grał i Zdenek? Coś czuję, że ten cały Kiko max w marcu zostanie "urlopowany" Sezon dokończą Sobol i Kmiecik w grupie spadkowej!!! Tak będzie na 70%. Nie ma napastnika, skrzydłowego. Czy ....a zarząd tego nie widzi , bramkarz nijaki! Szczerze z całą trójką bym się pożegnał latem !!! Boguś i Brozio na tle tych 3 ligowców wyglądali jak ostatnie ofermy!!!
Sajko Stilicia? Pół roku w piłkę nie grał to lepiej żeby się przygotować niż wyszedł w pierwszym meczu i złapał kontuzje bo jest "zastany", a w 2 lidze się raczej jak w hiszpańskiej lidze "na dotyk" nie gra.
Co do Załuski nie mogę się zgodzić. Początki miał mierne ale im dalej w sezon tym grał lepiej
Odpowiedz cytując