|
Oby z perspektywy czasu nie okazało się, że przy obecnym zaciągu hiszpańskim, niegdysiejszy zaciąg holenderski to byli wirtuozi. Pierwsze przymiarki, były super, ale widać planu B na wypadek niepowodzenia jak zwykle nie było i teraz będzie łapanka.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|