szprotson napisał(a):

imho leasing, porównywac z volvo Wadowscy ciezko, bo teraz oficjalnie oglaszamy ze mamy wlasny autokar, a volvo nie mielismy własnych tylko od Wadowskich z mozliwoscia uzytkowania.
Jeśli chłopaki mają łeb na karku, to zapewne zejdą z wszystkich posrednikow, bo tak sie schodzi z kosztów.
p.s. jak dla mnie moga jezdzic autami jak beda wygrywac.
jesli to barter, to gruby bo za okolice 150 koła. Stadion pokaze
|
No tak, ale od Wadowscy mamy 5 Volvo ktore generalnie co roku sa wymieniane i umowa co roku jest przedluzana.
Natomiast w tym przypadku jezeli autokar warty jest 1,5mlna, to zapewne umowa zostanie podpisana na 3 lata i swiadczenia promocyjne wyjda 500 tys na rok, a my autokar dostaniemy na wlasnosc