Popovic i Mojta niech jak najszybciej odejdą. Tego Monterde odesłać, ogór jak nie wiem... Koleś się w rezerwach Bytovii nie łapał, a oni go do nas na testy? Chyba tylko dlatego, że Hiszpan. Czemu Stilić nie grał i Zdenek? Coś czuję, że ten cały Kiko max w marcu zostanie "urlopowany" Sezon dokończą Sobol i Kmiecik w grupie spadkowej!!! Tak będzie na 70%. Nie ma napastnika, skrzydłowego. Czy ....a zarząd tego nie widzi

, bramkarz nijaki! Szczerze z całą trójką bym się pożegnał latem !!! Boguś i Brozio na tle tych 3 ligowców wyglądali jak ostatnie ofermy!!!