Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 20.01.2017, 10:48
To są właśnie te decyzje, które odróżniają najemników rządzących klubem od ludzi emocjonalnie z nim związanych.
Ci pierwsi zapewne stwierdziliby, że teraz trzeba pracować na innych polach, może też finansowo nie ma co szaleć, ew. byłoby nas stać, ale może znajdzie się inne bardziej opłacalne rozwiązanie, w bliżej nieokreślonej przyszłości. Czyli byłyby takie .......ety jak za późnego Cupiała wygłaszane...

A kibic odrazu pomyśli w zupełnie innej kategorii: "dlaczego klub X jedzie na mecz wypasionym autokarem, a my podjezdzamy jakims gównem. Jak to wygląda na NC+? Dlaczego mamy być gorsi? Dlaczego Wisła ma być źle postrzegana, ktoś ma mieć z niej polew itp.". To są rzeczy, które tylko kibic zrozumie, poczuje. Żaden najemnik albo zarządza z Myślenic takich niuansów wyczuwać nie będzie.

I na koniec - nie pisałbym też, że to szczegół, jedynie wizerunek itp. Zaręczam Was, że to są wszystko cegiełki, które składają się u zawodnika na tożsamość klubu. On też się będzie czuł inaczej jak wyjdzie na wyjazdowy mecz z takiego pojazdu, a inaczej niż np. Szwagropola. Inna pewność siebie, świadomość w jakim gra klubie. Wszystko się składa na sukces.
Już nie mówiąc o bardziej wymiernych kwestiach jak np. większa wygoda podróży i np. przestrzeń na nogi.
Ostatnio edytowane przez nesta : 20.01.2017 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując