Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 20.01.2017, 10:12
Dziękuje Miśkowi i reszcie kibolom, ktorzy rzucali racami z restauracji U Wislakow za przejęcie Wisły Kraków SA!

w koncu normalnosc i profesjonalne prowadzenie klubu!
Odpowiedz cytując