Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 20.01.2017, 10:03
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Na leasing byloby bez sensu, zapewne będzie to barter tak jak z Volvo Wadowscy, ale faktycznie, PRowo fajnie to wyglada, w koncu jest cos za co można pochwalić!
imho leasing, porównywac z volvo Wadowscy ciezko, bo teraz oficjalnie oglaszamy ze mamy wlasny autokar, a volvo nie mielismy własnych tylko od Wadowskich z mozliwoscia uzytkowania.

Jeśli chłopaki mają łeb na karku, to zapewne zejdą z wszystkich posrednikow, bo tak sie schodzi z kosztów.

p.s. jak dla mnie moga jezdzic autami jak beda wygrywac.
jesli to barter, to gruby bo za okolice 150 koła. Stadion pokaze
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując