WislaFan123 napisał(a):

Na leasing byloby bez sensu, zapewne będzie to barter tak jak z Volvo Wadowscy, ale faktycznie, PRowo fajnie to wyglada, w koncu jest cos za co można pochwalić!
|
imho leasing, porównywac z volvo Wadowscy ciezko, bo teraz oficjalnie oglaszamy ze mamy wlasny autokar, a volvo nie mielismy własnych tylko od Wadowskich z mozliwoscia uzytkowania.
Jeśli chłopaki mają łeb na karku, to zapewne zejdą z wszystkich posrednikow, bo tak sie schodzi z kosztów.
p.s. jak dla mnie moga jezdzic autami jak beda wygrywac.
jesli to barter, to gruby bo za okolice 150 koła. Stadion pokaze
