Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 20.01.2017, 10:00
Też jestem przekonany, że płacić to my za ten autokar nie będziemy. Raczej opcja barteru - oni nam autokar, my im reklamy: na koszulce, na bandach itd.
Fajna opcja, czekam na "prezentację"
Odpowiedz cytując