Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 20.01.2017, 07:13
Poza tym taki autobus to świetne miejsce dla sponsorów na reklamę. Kiedyś jadąc nad morze mocno rzucił mi się w oczy autokar Lecha Poznań. Tak czy siak, jeśli jest dedykowany specjalnie dla nas to zaryzykuję tezę, że jest to ,,najbardziej nasz" autokar ze wszystkich dotychczasowych.
Odpowiedz cytując